Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyatta Yeni Nesil Asansörlü Taşımacılık Sistemi

Son yıllarda evden eve nakliyat işlemlerinde aranılan bir özellik olan asansörlü nakliyat işlemi ile öncelikli amaç eşyalarınızın zarar görmesini engellemektir. Çünkü hem ev içerisinde hemde apartman koridorları ve merdivenlerinde eşyalarınızın duvarlara veya korkuluk demirlerine çarparak ezilmesi veya çizilmesinin önüne geçmek bir hayli zordur. Ama asansörlü sistemde eşyalarınız balkondan veya geniş bir pencereden direkt olarak aracın bulunduğu yere güvenli bir şekilde indirilir. Böylelikle hem zamandan tasarruf edilir, hemde eşyalarınızın başına gelebilecek hasarlar önlenmiş olur.

Atakule Nakliyat olarak Yeni Nesil Taşımacılık ilkesini benimsemiş olup, müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için her zaman teknolojinin en iyi imkanlarından yararlanmaktayız.

Vinç asansör sistemi ile indirilmesi zor olan eşyaların çoğunluğu apartman veya binanın asansörü ile indirilir. Eğer asansör bulunmuyorsa bu yüzden fiyatta artışlar olabilir. Diğer bir husus ise apartmanın merdivenleridir. Dar veya geniş olmasına göre yine fiyatta bazı değişiklikler çıkabilir.