Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat;

denilince akla ilk gelen; bir evden eşyaların alınıp, başka bir eve taşınması işlemidir. Nakliyat denilince de en çok akla gelen evden eve nakliyattır. Çünkü bu sektörde en çok yapılan nakliyat türüdür.

Ülkemizde ve dünyada insanlar gerek iş değişikliği, gerek başka nedenlerden ötürü şehir içi veya şehirlerarası taşınmak durumunda kalırlar. Günümüzde bu işlem gelişmekte olan bir sektör haline gelmiş, asansörlü evden eve nakliyat, demontaj montaj hizmetlerinin verilmesi, sigortalı nakliyat gibi hizmetler sunulmaya başlanmıştır. Böylelikle taşınmak isteyen müşterilerimize her türlü kolaylık sağlanmakta olup, her şeyi evden eve nakliyat firmalarına bırakarak güvenli taşınmanın keyfini sürmek kalır.

Eşyalarına değer veren müşteriler, bu sayede asansörlü taşımacılık ile eşyalarının zarar görmesini engellemiş olur, demontaj, montaj, paketleme ve ambalajlama gibi işlemlerle kendileri uğraşmak zorunda kalmazlar. Sigortalı nakliyat hizmeti ile eşyalarının başına gelebilecek zararları karşılanır. Sözleşmeli nakliyat hizmeti ile her şey sözleşme dahilinde yapılır. Müşterilerimiz evden eve nakliyat firması seçerken bu kriterleri göz önünde bulundururlarsa sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşınmanın keyfini çıkarırlar.

Sizde bu şekilde planlı ve programlı bir evden eve nakliyat firması arayışında iseniz profesyonel ve tecrübeli kadrosu ile Atakule Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz. Bizimle 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat‘ın Aşamaları

Expertiz:

Taşınacak eşyaların miktarı, kat sayısı, nereden nereye taşınacağı gibi hususların  analizinin yapılarak fiyat çıkartılması işlemidir. Fiyat çıkartılmasına müteakip müşteri ile nakliyat sözleşmesi imzalanır ve sigorta yapılır.

Paketleme:

Eşyaların marangoz eşliğinde demontajlarının yapılarak uygun ambalaj malzemeleriyle paketlenmesi ve araca yüklemeye hazır hale getirilmesi işlemidir.

Eşyaların Yüklenmesi :

Ambalajlarla paketlenen eşyaların düzgün ve planlı bir şekilde araca yüklenmesi işlemidir.

Eşyaların Montajı :

Yeni yerine taşınan eşyaların müşterinin gösterdiği yerlere özenli bir şekilde montajı işlemidir.