Hakkımızda

 

Atakule Evden Eve Nakliyat Şehiriçi ve Şehirlerarası Asansörlü nakliyat hizmetleri vermektedir. Yeni nesil taşımacılık ilkesiyle hizmet veren firmamız, yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübe ile Türkiye’nin en güvenilir, en iyi evden eve nakliyat firması olmayı amaç edinmiştir.

Sözleşmeli ve sigortalı olarak güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz. Marangozlu profesyonel kadromuzla eşyalarınızın demontaj, ambalajlama ve montaj işlemlerini özenli bir şekilde yapıyoruz. %100 müşteri memnuniyetini sağlamak için en yeni teknikleri kullanarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermek ve her türlü kolaylığı sağlamak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz.

Firmamızca evden eve nakliyat, şehiriçi evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat, sigortalı ve sözleşmeli evden eve nakliyat, paketleme ve ambalajlama, eşya depolama hizmetleri verilmektedir.

Eğer kaliteli ve güvenilir, işinde profesyonel bir nakliyat firması ile çalışmak isterseniz bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.